×

Standard

Informace

I Standard, ten nejmenší z našich pokojů (33 m2), je klimatizovaný a odhlučněný, aby se vám na královsky široké manželské posteli nebo na oddělených lůžkách vždy příjemně spalo.

Služba zahrnuje snídani, oběd, večeři, možnost neomezeně doplňovat pitný režim (vztahuje se na nealko) a připíjet si některými alkoholickými nápoji. Tento balíček je v dané ceně pro jednu osobu.

50 € / den

Datum příjezdu

11

09

Datum odjezdu

11

09

Hosté

1

Hosté
  • 1
  • 2

od 99 €/noc

Online Dotaz na dostupnost pomocí kontaktního formuláře.

Vybavení

Pokoje Standard vám poskytují perfektní zázemí pro váš nezapomenutelný pobyt...

V pokoji se pohodlně vyspí 1 - 2 osoby.

 

1 manželská postel nebo 2 oddělená lůžka.

Klimatizace, topení, sejf na laptop, trezor, věšák na oblečení, křesílka, LCD televize, lednice, kávovar, varná konvice, minibar, zásuvka u postele, adaptér, budík.

Sprchový kout, ručníky, fén, set na dentální hygienu, set na holení, šampon, kondicionér, sprchový gel, mýdlo, sprchovací čepice, tělové mléko, župan, měkké přezůvky.

Minibar, káva, čaj, slazené i neslazené nápoje, čerstvé ovoce a lehké občerstvení, to vše je pro vás v ceně.

Wi-fi je pro vás v celém hotelu zdarma.

O váš klidný spánek bude postaráno

Široká postel s matrací Tempur, která se plně přizpůsobí křivkám vašeho těla; protihluková okna, odhlučněné dveře. To vše vám pomůže příjemně se uvolnit a snadno usnout hlubokým relaxačním spánkem.

Hygienické potřeby si s sebou vozit nemusíte

Spolu s potřebami na holení a na dentální hygienu jsme vám do koupelny nachystali sadu kvalitní tělové kosmetiky zn. Vittore de Conti. Ta vaši pokožku příjemně provoní, hedvábně zjemní a dodá jí dlouhodobou hydrataci.

Na pokoj jsme vám připravili občerstvení

Kdykoliv dostanete chuť, můžete se zahřát horkým čajem, osvěžit pramenitou vodou, povzbudit kávou anebo se občerstvit šťavnatým ovocem, čokoládou, oplatky, ... To vše i s minibarem od nás máte v ceně ubytování.

Stylovou kontinentální snídani máte v ceně

Začněte své ráno pestrou snídaní v příjemném prostředí. Vyberte si z nachystaných pokrmů anebo ze snídaňové karty to, co vám nejvíce chutná.

* Pozn.: Pokud máte speciální dietetické požadavky na své stravování, dejte nám vědět. Vašim potřebám se umíme plně přizpůsobit.

Galerie

Nasajte atmosféru...